O NAS

Cosmos Group to młoda i dynamiczna firma założona w 2012 roku specjalizująca się w eksporcie/imporcie owoców i warzyw na całym świecie.

Posiadamy wiedzę i praktykę z zakresu sprzedaży produktów świeżych, doświadczenie w  ich transporcie i logistyce oraz sprawdzonych partnerów.

To pozwala nam szybko i skutecznie realizować zamówienia, wprowadzać do obrotu nowe produkty. Rozwijamy eksport do wielu krajów i systematycznie rozszerzamy ofertę, by spełniać rosnące oczekiwania klientów.

Posiadamy świeże wysokojakościowe produkty, korzystamy z nowoczesnych technologii sortowania i przechowywania, wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania logistyczne, dzięki czemu cieszymy się opinią firmy profesjonalnej, rzetelnej i godnej zaufania.

Jesteśmy otwarci na specjalne i nietypowe potrzeby klientów, realizujemy duże i złożone zamówienia, wykorzystujemy transport lądowy i wodny, by dotrzeć do odległych zakątków świata.

Wyróżnia nas łatwość kontaktu:

Z NAMI POROZUMIESZ SIĘ W JĘZYKU POLSKM, ANGIELSKIM, HISZPAŃSKIM I ARABSKIM.

NASZE USŁUGI

  • Sprzedaż owoców i warzyw (świeżych, mrożonych i soków)
  • Magazynowanie w nowoczesnych chłodniach Smartfresh
  • Sortowanie i pakowanie produktów
  • Profesjonalna kontrola jakości
  • Logistyka i transport międzynarodowy

Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dlatego od początku realizacji zamówienia dbamy o właściwy dobór produktów, trwałe i bezpieczne opakowanie oraz sprawny transport.

Rygorystycznie przestrzegamy obowiązujących procedur, przywiązujemy wagę do szczegółów, a zaangażowanie naszego zespołu pozwala na terminowe dostawy owoców i warzyw w doskonałej jakości. Chcąc zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

Współpracujemy kontrahentami z Polski i wielu krajów Europy (Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Francji, Belgii, Holandii). Nasze produkty rozpowszechniamy w krajach Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki.

PRODUKTY

MAGAZYNY

W przypadku świeżych warzyw i owoców ogromne znaczenie ma należyte przechowywanie. Aby zachować wartości odżywcze, smak i aromat naszych produktów, magazynujemy je w nowoczesnych chłodniach zapewniając optymalne warunki przetrzymywania.

Dysponujemy 7100m2 powierzchni przeładunku kompletacyjnego i magazynowej w strategicznej lokalizacji w pobliżu Warszawy.

Szybko zmieniające się warunki rynkowe i duże natężenie konkurencji wymagają od przedsiębiorstw możliwie szybkiego reagowania na zapotrzebowanie, pociągając za sobą reakcję wszystkich uczestników łańcucha dostaw. Takie rynkowe warunki funkcjonowania, wymuszają na przedsiębiorstwach wykorzystywanie specjalnych metod.

Możesz liczyć na nas dla usług o wartości dodanej dla magazynów i chłodni, nasz magazyn liczy się z nowoczesnymi i wysokiej jakości magazynami, dostosowując się do specyficznych potrzeb i warunków.

TRANSPORT I LOGISTYKA

Nasi odbiorcy znajdują się w krajach Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki. Łańcuchy dostaw staj się coraz dłuższe i bardziej skomplikowane, wymagają więc precyzyjnego planowania, sprawnej organizacji i stałego nadzoru.

Warunki transportu i magazynowania owoców i warzyw mają bardzo duży wpływ na ich jakość. Przesyłki i składowanie tymczasowe są postrzegane jako krytyczne ogniwo łańcucha logistycznego.

Organizowanie transportu owoców i warzyw wiąże się z koniecznością posiadania wiedzy na temat całego procesu. Wiedza ta jest niezwykle przydatna również w momencie składania zamówienia. Nasz doświadczony zespół służy radami i propozycjami najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań.

Kompleksowe działania Cosmos Group Zapewniają inteligentną i szybką obsługę transportowo-logistyczną gwarantującą bezpieczeństwo dystrybuowanych produktów.

Towar dostarczamy w optymalnych warunkach chłodniczych co pozwala zachować odpowiednią świeżość i bezpieczeństwo zdrowotne produktów.

Nasze centrum logistyczne oferuje szeroką gamę opcji i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Właściwy wybór sposobu transportu i usług logistycznych może określać jakość i cenę produktów.

OPAKOWANIA

Owoce i warzywa wymagają specjalnego traktowania. Jest to jedyny sposób, w jaki możemy zagwarantować świeżość i jakość Twoich produktów. Poprzez ciągłe rozwijanie maszyn i metod pracy, potwierdzamy naszą wiodącą pozycję w sektorze owocowo-warzywnym. Pakujemy Twoje owoce i warzywa, aby dokładnie spełnić Twoje wymagania. Nasz magazyn pozwala na pakowanie z różnych systemów pakowania, takich jak: skrzynka drewniana, buszel, karton 13kg, worek, torba plastikowa. Jeśli masz inne wymagania dotyczące sortowania i pakowania ? Skontaktuj się z nami! Kupimy, sprowadzimy, to czego będziesz potrzebować. Jesteśmy otwarci na twoje potrzeby i gotowi do pracy!
Appleman Stand

KONTAKT

Cosmos Group Sp. z o.o.

NIP 5252722959

Telefon: +48 600103339

Adres: Cybernetyki 10

02-677 Warsaw, Poland

@2022 copyright reserved

🤍 Tenderly Crafted by Iruka digital