O nas

Grupa Cosmos to młoda i dynamiczna firma założona w 2012. Mamy doświadczenie w owocach i warzywach oraz know-how logistyki dla przemysłu świeżego.

 

Połączone doświadczenie naszego i rynku dostarczył nam zasobów i szczegółowej wiedzy wymaganej do radzenia sobie z różnych i czasami trudnych wymagań naszych klientów zarówno szybko i sprawnie z naszych najświeższych produktów, co czyni nas rosnącym w eksportu za pośrednictwem różnych rynków na całym świecie.

 

Nieustannie poszukujemy postępów i Zapraszamy do podejmowania nowych wyzwań. To zyskał nam niezrównaną reputację na rynku dla przyszłościowych

NASZE USŁUGI

W naszym zobowiązaniu do dalszego dostarczania naszym klientom możliwie najlepszej obsługi. To stwierdza, że klienci uzyskać to, co jest wymagane, gdy nie ma miejsca na błąd.

 

Dbałość o aspekty Smalls zawsze pozostawała przede wszystkim na naszej liście priorytetów. Wykonujemy rygorystyczne procedury zapewniania jakości, które zajmują się wszystkimi aspektami.

 

Jesteśmy asertywne, że jednak, konkretne wymagania, będziemy prowadzić zadanie konkurencyjne, sprawnie i do najlepszych naszych zdolności.

 

Współpracujemy z różnymi hodowcy z Polski, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Francji, Belgii, Holandii i Egiptu oraz rozpowszechniamy swoje produkty w krajach Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki.

Magazynu

Aby zachować świeżość i jakość owoców i warzyw, a także dać im szansę na dostarczenie najlepszego smaku i aromatu, muszą być trzymane w odpowiedniej temperaturze i warunkach przechowywania, przez opóźnianie naturalnego dojrzewania.

 

Proces ten uzyskuje się początkowo poprzez obniżenie temperatury produktu do możliwie najniższego poziomu, bez powodowania obrażeń od schładza. W tym momencie można zainicjować kontrolę atmosfery.

 

Cosmos magazynowanie ma chłodni wraz z bardziej skomplikowanych warunków podczas obsługi zapasów chłodniczych i zamrożonych.

 

Dysponujemy w sumie 7100m2 powierzchni przeładunku kompletacyjnego i magazynowej w strategicznej lokalizacji w pobliżu Warszawy.

 

Możesz liczyć na nas dla usług o wartości dodanej dla magazynów i chłodni, nasz magazyn liczy się z nowoczesnymi i wysokiej jakości magazynami, dostosowując się do specyficznych potrzeb i warunków.

 

Nasze usługi:
  • Przechowywanie suchej karmy
  • Przechowywanie owoców i warzyw
  • Przechowywanie lodówki
  • Przechowywanie zamrażalnika
  • Proces precooling

Produktów

Jabłko
Pomarańczowy
Mango
Papaja
Ananas
Granat
Pęcherzyca
Wiśnia
Truskawka
Borówka amerykańska
Awokado
Ziemniak

Logistyczne

Łańcuchy dostaw stają się coraz dłuższe i bardziej skomplikowane, czasami obejmujące kilka kontynentów. Właściwy wybór usług logistycznych może określać jakość i cenę świeżych produktów.

 

Transport świeżych produktów i logistyka to zasadniczo dwie strony tego samego medalu. Jeśli koszty są niejasne, niemożliwe jest ustawienie ceny.

 

Rozwiązania Cosmos Logistics zapewniają inteligentniejszą, ulepszającą i szybką obsługę logistyczną, a biznes reaguje na nowe możliwości i relacje z rynkami sprzedaży zmieniają się. Handel rynkowy wymaga coraz bardziej wykonalnych rozwiązań logistycznych, a kryteria bezpieczeństwa żywności i kontroli jakości stają się coraz bardziej oddzielone.

 

Przesyłki i składowanie tymczasowe są postrzegane jako krytyczne ogniwo łańcucha logistycznego. Działania te prowadzone są z najwyższą starannością i precyzją, w odpowiednich warunkach kontrolowanych temperaturą i nadzorem naszego doświadczonego zespołu.

 

Nasze centrum logistyczne oferuje szeroką gamę opcji i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Opakowania

Owoce i warzywa wymagają specjalnego traktowania; jest to jedyny sposób, w jaki możemy zagwarantować świeżość i jakość Twoich produktów.

 

Poprzez ciągłe rozwijanie naszych maszyn i metod pracy, potwierdzamy naszą wiodącą pozycję w sektorze owocowo-warzywnym.

 

Pakujemy Twoje owoce i warzywa, aby spełnić Twoje dokładne wymagania. Nasz magazyn nie ma granic i pozwala nam na pakowanie z różnych systemów pakowania, takich jak netlon, torba, Flow Pack, vertbag, itp.

 

Czy masz inne wymagania dotyczące pakowania lub częstotliwość odchylania? Proszę nie wahaj się z nami skontaktować! Jesteśmy elastyczni i chcemy pomóc Ci osiągnąć swój cel, ponieważ opcje pakowania są nieograniczone.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Cosmos Group Sp. O.o. 

NIP 5252722959

Telefon: (+ 48) 600 103 339

Adres: Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, Polska

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Polityka cookies | Prawa autorskie zastrzeżone 2019 @ | Zaprojektowany przez J. Suarez